Добро пожаловать! 

   Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".

Информация федерации

Активный участник.
Oleg_Sh
Медаль
Сообщений: 498
Мариуполь
4 дня назад
Доброго дня! Просьба написать номер счёта и сумму.
Активный участник.
Игорь Мисник
Медаль
Сообщений: 148
Обухов
9 часов назад
Шановні колеги.Відразу висловлюємо вдячність головам клубів за співпрацю.на сьогоднішій день вже сплачені внески 11клубів.Це клуби міст Кропивницький.Помічна.Новомиргород.Суми,Звенигородка.Мелітополь.Запоріжжя.Маріуполь.Конотоп.Рубіжне.Марганець(на часі).Збір внесків потрібний як переєстрація клубів та кількості членів Федерації.Час іде і все змінюється.і потрібно робити уточнення.тому прохання активніше включитись в роботу...Наступне.протягом останьої декади велось обговорення з клубами щодо положення про проведення заліків.всі клуби одноголосно прийщли до одного рішення.а саме---всі голуби .які перелітали за термін-180хвилин.повині мати докази у вигляді безперервної відеозйомки.Тренер при системних тренуваннях відчуває і може передбачити довгий політ...все може може відбутися.гарантії може не бути.і всі ми це знаємо..але якщо вже на залік зібралась комісія і очікується довгий політ то відеокамеру не завадить включити.Добавлено спустя 9 минутПропоную за дорученням та за підтримки голів клубів внести цю норму як проект змін до положення про змагання.На конференцію прйдем з досвідом і визначитись буде простіше.Ця норма зробить змагання прозорішим та знівелює розбрат на цьому грунті.Голуби рекордсмени повинні привнести гордість за породу а не розбрат.Прошу всих підтримати...
Активный участник.
Игорь Мисник
Медаль
Сообщений: 148
Обухов
9 часов назад
Шановні колеги.Всі номери "Вістника" викладені на сайті.Іде робота по підготовці наступного номера.Вже надходять дописи від наших колег.І прохання до всих--пишіть і надсилайте свої думки.погляди.запитання.зауваження.цікавий досвід.поради.Все буде надруковано в наступних номерах.на мій погляд--"вістник"-це далеко не мильні переписки на сайті.це зважені думки.які читаючи. набувєш досвіду.знань.щось нового в нашій аматорській справі..дописи надсилайте як поштою так і в електронному виді...адреса в робочому порядку(зателефоную.мій телеф є у голів клубів)
Активный участник.
Игорь Мисник
Медаль
Сообщений: 148
Обухов
9 часов назад
всим доброго дня..всим хто зателефонував по питанню "вістника",і планує придбати наступні номери--це голубівникам.що не в ФедераціЇ--ще раз повідомлю:коли буде плануватись кількість екземплярів.обовязково зроблю оголошення і всі заявки (по телефону)будуть враховані.Подяка Миколі Васильовичу за цікавий матеріал.
Живёт тут.
Анатолий Мелитополь
Медаль
Сообщений: 3760
МЕЛИТОПОЛЬ
71 день назад
Игорь Мисник, Ну убрали мой -ПОСТ. МЫШИ ВЫ-ГНИЛЫЕ. Кто УБРАЛ тот ПИТУХ !!!!!!!!! И ВАША ШАКАЛИНАЯ -ПОДКЕНТОВКА, стадо-БАРАНОВ !!!!!!!!!!!! Хаите САЙТ ??????? Какого сдесь -ПИШИТЕ ??????????? Пишите-КНИГИ ????????? Рисйте. ИКОНЫ. БАРАНЫ !!!!!!!!!Добавлено спустя 7 минутИгорь Мисник, ЛЮБИ-СВОЁ !!!!! НЕ. Хай-ЧУЖОЕ !!!!!!!!!! Что у ВАС за МАНИЯ ??????
Редактировалось: 1 раз (Последний: 31 марта 2019 в 22:57)
Живёт тут.
Анатолий Мелитополь
Медаль
Сообщений: 3760
МЕЛИТОПОЛЬ
71 день назад
Игорь Мисник, твой, шеф-ЗАБЫЛ ??????? Как хотел сорвать-БЕрдянский-голубедром ??????? Когда ИЛИТА-ГАЗАНУЛА в сторону-Луначарского !!!!!! dance И как людей, обвенил в -ВОРОВСТВЕ !!!! Оправдывая,-КРУГ. БРАК. Дорога. В -ЖОПУ. СТАНДАРТ. Стремление к ЛУЧШЕМУ. ВЫ попутали-РАМСЫ. ОЛЕНИ !! crazy
Редактировалось: 2 раза (Последний: 1 апреля 2019 в 08:52)
Модератор Живёт тут.
Makler001
Медаль Почетный Форумчанин
Сообщений: 9094
Волгоград
36 дней назад
Анатолий Мелитополь:
ВЫ попутали-РАМСЫ. ОЛЕНИ !!
И ЛОСИ!!!
Каждый год НОВЫЕ РОГА!!!!! dance
Если в деле нет ума-пот значения не имеет....
Модератор Живёт тут.
Makler001
Медаль Почетный Форумчанин
Сообщений: 9094
Волгоград
36 дней назад
Анатолий Мелитополь:
И как людей, обвенил в -ВОРОВСТВЕ !!!!
Неприятный случай и главное Без последствий...
Рога почему то никто не отшиб... rofl
Редактировалось: 2 раза (Последний: 5 апреля 2019 в 06:20)
Если в деле нет ума-пот значения не имеет....
Активный участник.
Игорь Мисник
Медаль
Сообщений: 148
Обухов
9 часов назад
Всих з Святами.Всим добра і миру.дозвольте зробити невелике повідомлення-нагадування що 4 травня.в суботу.прийом голубенят в Звенигородці.положення надруковано на сайті...дякуєм клубам за співпрацю та розуміння.на сьогоднішнвй день сплачено внесків з 17 клубів..прохання визначитись і сплатити тим.хто ще не встиг до травня.відразу опублікую звіт про кількість клубів-членів федерації та фінансовий звіт..приймаєм в Федерацію 2 клуби-це Чернігівський клуб та клуб "питомник им. Брагина А.С. .Вітаєм з прибуттям нових сил.однодумців.любителів голубів неба!
Модератор Постоянный участник.
ruslan
Медаль Медаль - Автор статей
Сообщений: 816
Новомиргород
18 дней назад
Всеукраїнська Асоціація голубоводів виражає співчуття рідним та близьким та з сумом повідомляє , що на 80 році життя пішов від нас Парнюк Станіслав Андрійович. Земля пухом.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.