Добро пожаловать! 

Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".

Информация федерации

Живёт тут.
Григорий В.
Медаль
г. Белоярский, ХМАО-Югра
8 дней назад
Василий Икусов:
Ты всю жизнь Мимо ,Ездок.
Вася, я всю жизнь еду куда хочу и приезжаю ровно туда. А ты где то по вокзалам поболтался и думаешь что ездил ...
... мои друзья, моё богатство ...
Живёт тут.
Василий Икусов
Медаль Почетный Форумчанин
48 дней назад
Григорий В.:

Василий Икусов:
Ты всю жизнь Мимо ,Ездок.
Вася, я всю жизнь еду куда хочу и приезжаю ровно туда. А ты где то по вокзалам поболтался и думаешь что ездил ...

продолжай Ездок!
Учись на чужих ошибках, своих и так хватит.
Живёт тут.
Григорий В.
Медаль
г. Белоярский, ХМАО-Югра
8 дней назад
Василий Икусов:
продолжай Ездок!
Спасибо Вася, на добром слове!
... мои друзья, моё богатство ...
Модератор Активный участник.
Игорь Мисник
Медаль
Обухов
30 дней назад
Всим доброго.Дозвольте нагадати про кільцевання голубенят.так як весна і початок виводного сезону...Голубівникам.які мають в планах приймати участь в голубодромах.в підсумковій річній виставці .обовязково потрібно щоб голуби-участники в змаганнях (в рамках Федерації)були з родовими кільцями...В минулому році .в робочому режимі було вирішено що кільця єдиного зразка не актуальні.тому кожний голубівник замовляє ті які йому до вподоби..Вимоги:Прізвище.номер голуба.рік.номер телефонуДобавлено спустя 14 минутПродовжується сплата членських внесків.Прохання до 15 березня проплатити.щоб оновити реєстр клубів-членів Федерації.Подяка клубам.які проплатили внески.Станом на 1.03.20проплатили клуби:
Кропивницький Нижборський Д.
Бердянськ Матюхін А.
Суми Говорун О.
Запоріжжя Засуцький Є.
Чернігів Бреус В.
Рубіжне Давиденко В.
Кременчук Машошін В.
Розпл.ім.БрагінаО.С. Ніколаєв В.
Помічна Бурцев С.
Староконстантинів Лиско В.
Біла Церква Штика С.
На 1.03.20 на рахунку Федерації 10350грн.
Игорь Мисник
Медаль
Обухов
30 дней назад
Розпочався сезон голубенят.Залікові польоти в клубах дещо відійшли на другий план.оскільки лідерство за голубодромами.Нагадаю .що тільки 2 клуби в минулому році проводили домашні заліки.Це Конотоп і Рубіжне.Голуби Рубіжного прийняли участь у вмставці Федерації.яку провів клуб м. Кременчук..А голубів Конотопа .з заліковими листами.запрошуєм на наступну виставку.де обовязково ці голуби будуть відзначені...Запрощуйте на залікові польоти.нагадую .що політ більш як 180 хвилин обовязково повинен мати відеопідтвердження.всі інші положення без змін...Добавлено спустя 5 минутШановні.Всі маєм добрий шанс позмагатись.показати свої результати племінної роботи.І тільки виставка голубів з польтними листами.з відеопідтвердженням.дасть відповіді на всі наші питання--на практиці а не на словах.
Игорь Мисник
Медаль
Обухов
30 дней назад
Христос Воскрес!Всим міцного здоров"я.миру.злагоди.доброти .віри та впевненості...Все погане минеться.все переживеться.піде у минуле...Людяність та доброта все переможе...Голубівники в душі добрі люди!Ніколи зло не було ознакою сили...Залишайтесь самим собою.Щастя ВСИМ!
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.