Добро пожаловать! 

   Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".


       

Символи щасття.

26 октября 2015 - Віктор
Символи щасття.

       Голуби — у всі часи і у всіх народів були символами прийдешнього щастя й удачі. У наш час практично жодне весілля не проходить без пари білих голубів, яких молодята відпускають у небо під час урочистостей. Існує кілька прикмет пов'язаних з випуском голубів, в які вірять з давніх часів і донині. Одному голубові-хлопчику прив'язують блакитну стрічку, голубові-дівчинці — рожеву, і коли молодята пускають птахів у небо всі дивляться яка злетить вище, якщо з блакитною стрічкою — у сімейної пари першим народиться хлопчик, якщо ж з рожевою — дівчинка. Але якщо птахи зовсім не хочуть летіти вгору — вірять, що тоді пара буде жити довго і щасливо, без горя і сварок. Голуби — це символ свободи, тому іноді прийнято випускати голубів двічі. Перший раз — ще перед РАГСом, і це символізує прощання жениха і нареченої з вільним холостятським життям. А другий раз, як уже розповідалося вище, — для пророкування статі майбутньої дитини і сімейного щастя.

      Так само, як на весілля замовляють і купують сукні, кільця, різні дрібні необхідні атрибути — так сучасні молодята не обходяться без голубів. Не дарма ж про закоханих молодих людей говорять, що воркують вони «як два голубка».

       Прийнято брати саме білих голубів, порода — вже за бажанням замовників.

       Знайти і замовити голубів на весілля не складе ніяких труднощів. У будь-якому весільному салоні, або весільному Інтернет-магазині присутня величезна кількість послуг і опцій на будь-який смак, в тому числі і надання голубів для молодят. Птахів привозять за кілька годин до самого святкування, а сам ритуал випускання голубів стає родзинкою свята для молодят і гостей.

Теги: фазан
Рейтинг: 0 Голосов: 0 783 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!