Добро пожаловать! 

   Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".


       

Gerchik & Co    

813
1279
В.В.Н.
В.В.Н.
Ссылка на эту страницу:
http://golubevod.com.ua/users/victor1966
Контент пользователя
Фотографии пользователя
Друзья пользователя
138 дней назад
150 дней назад
176 дней назад
188 дней назад
188 дней назад
 
Стена пользователя
В.В.Н., 25 октября 2018:
https://youtu.be/KDYBhvAhUoo
В.В.Н., 25 октября 2018:
https://youtu.be/OkMFZA-SAFI
В.В.Н., 25 октября 2018:
https://youtu.be/jz1d6RbtTEg
В.В.Н., 19 августа 2018:
https://youtu.be/35lgaCo-D2g
В.В.Н., 19 августа 2018:
https://youtu.be/B9BDLLNpGq8
Здраствуйте Виктор Николаевич! Посмотрел Вашы альбомы птица класная особенно крымаки я их тоже люблю и стараюсь держать.
Василь м. Барвінкове, 10 февраля 2012:
Миколаївські хмарорізи
        У 1887 р. комендантом укріплення Очаків було призначено інженер – капітана першого рангу Н.Ф.Резніченко. Сюди він завіз сотні три голубів. Крім того, тут залишились голуби (в основному високольотні), котрих розводили ще за часів турецького панування.  Н.Ф.Резніченко любив білих птахів з особливим стилем льоту. Вцей час в Очакові тримав на рідкість гарних з феноменальним летом голубів Ілля Соловйов. Користуючись порадою і підтримкою Резніченка, він закладав міцний фундамент невідомої породи голубів з вертикальним летом без обертання. Саме потомство цих птахів дійшло до наших днів і одержало назву серпокрилих.
      З середини пятдесятих років почався голубиний бум, входили в моду миколаївські хмарорізи. Два стилі лету притаманні миколаївським, яких назвали серпокрилими і торцевими, зацікавили аматорів.  До Миколаева пішли покупці. Аматори врахували конюнктуру і почали розводити миколаївських голубів навіть у підвалах при штучному освітленні. Політ птахів майже нікого не цікавив, аби називали їх миколаївськими. Ціна за птахів була висока.
      В цей же час очаківці посилено працювали над удосконаленням своїх серпокрилих. Оскільки Миколаїв лежить на шляху до Очакова і його мешканці перехоплювали покупців, це дало змогу зберегти генофонд очаківських серпокрилих.
      Відмінно працювали над удосконаленням птахів Б.Климов, С.Лисовський, Є.Семененко, В.Бережевський. останній, зокрема, віддає перевагу невеликим особинам з особливим стилем лету, що легко переборюють опір вітру.
С Ув.Вася Барвенковский.