Добро пожаловать! 

   Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".

Про Кіровоградський голубодром.

13 марта 2019 - ruslan

    В 2017 році в м. Кропивницький (колишній Кіровоград) голубоводом фанатом Сірокліном Юрієм Івановичем було збудовано, оснащено приміщення для утримання голубів, та проведено перший голуб одром в Кіровограді. Голубодром розташований в міській зоні на території іподрому «Княжий двір».
    Спочатку  голуб одром планувався виключно для голубів породи «Кіровградські без кружні», але при детальному аналізі було вирішено також приймати також миколаївських голубів. Голуби , що були здані для змагань на голуб одром являлися в переважній  більшості голубами «висхідних , підйомних потоків» , не вітровими. Тобто це голуби центральної України, де вітер переважно 2-5 мс , або висхідний поток повітря вранці. 
   Щодо самої організації та проведення змагань, то вважаю , що все вдалося. Молодець і Юрій Іванович  і Дмитро Ніжборський , тренер голубодрому. Вложили душу .Багато було скептиків голубодрому в м. Кіровограді, насамперед серед голубоводів міста. Кружляли . придивлялися, ждали запрошень, поклонів, і врешті зостались в 2017 році в стороні від гарної справи , в якій могли взяти участь.Маю надію, що в 2018 році вагань буде менше, а учасників більше.
   Щодо самих учасників змагань- голубів, то відео польотів найкращий доказ, і здоров’я голубів і роботи тренера і голубодрома в цілому. Були красиві польоти, були і втрати голубів, але таки ж у польоті , а не від хвороб.Я думаю , що після Кіровоградського 2017 р. голубодрому і попередніх двох Марганецьких багато хто змінив думку про кіровоградських голубів, яких вважали вольєр ними , безмозгими і не літаючими. 
Я радий, і гордий за наших голубів. Є голубоводи, які вважають, що кіровоградські не окрема порода , а підвид миколаївських. Це їхня думка,  а наша друга, що це порода. Це протиріччя на щастя ні на що не впливає. Ми не заважаємо їм думати , вони нам діяти , популяризувати своїх голубів , стандартизувати їх та проводити змагання. Час дуже дорогий , щоб тратити його на гризню.
    Щодо відмінностей голубодрому від інших подібних міроприємств. Розташування в степній зоні де немає ні моря ні великої водойми. Тут голуб повинен нести себе сам. 
    Ну ї кількість голубів. Маю думку, що оптимальна кількість голубів для якісних тренувань та польотів одним тренером близько 100 шт.
    Щиро вдячний всім моїм друзям, які взяли участь у даному міроприємстві, Ви робите важливу і потрібну справу. 

 

Ільченко Р.М.             
учасник голубодрому            

Рейтинг: 0 Голосов: 0 49 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!