Добро пожаловать! 

   Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".

Клуб «Звенигора» підсумки роботи за пройдений рік.

16 марта 2019 - ruslan

   Вже стало традицією в клубі «Звенигора» підводити підсумки роботи за пройдений рік. Як завжди по «тихому» і на цей раз не обійшлося. Всі і водночас хотіли висловити свою думку з поставлених питань, а це тільки пожвавлювало дискусію. Головне питання гону голубів показало хто, що де і як відноситься до цього. Водночас було віддано пріоритет гону своїх голубів такими голубоводами як: Тюпа С.П., Самборський О.С., Гуржій О.М., Кобилецький С.В., Алексєєв Ю.О., Поштовий О., Діденко С.С. та інші. 
   Як кажуть в спорі народжується істина, тож і в нас вийшло так, щоб не було розладу в темі «не мій вітер, жара, немає часу і т.д. « було вирішено відкрити Звенигородський голуб одром для гону миколаївських голубів. І я рахую що пропозиція дуже вчасна. Це поставить все на свої місця. Тобото враховуючи одинакові умови для голубів буде видно хто є хто. Тобто фінал покаже результат. Тож дане питання було закрито, а на даний сач розпочате будування голубодрому.
   Одним із обговорених питань також було відмічено боротьбу з хижим птахом. В клубі «Звенигора» уже доведено, що при правильному підході до даного питання голубів можна гнати і в зимовий період. 
   Також було підняте питання про підтримку нашого голубовода Петренка Василя Михайловича жителя м. Умань, в якого зламане бедро. Для операції потрібно було певну суму грошей, тож клуб відгукнувся одразу ж. І це не поодинокий випадок нашого клубу. Як не є , а наша згуртованість в клубі вселяє підтримку не тільки морально, а і матеріально.
   Готуючись до проведення виставки в м. Київ 19 січня 2019 року вирішено взяти активну участь не тільки персонально, а й виставити для оцінки своїх кращих голубів. Всі учасники підсумкових зборів були задоволені вирішенням своїх як особистих так і клубних питань.

З повагою до всіх голубоводів             Поліщук Д.І.                

м. Звенигородка.        

Рейтинг: 0 Голосов: 0 483 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!