Добро пожаловать! 

   Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".

Шуліка рудий.

Поширення. На Правобережжі (лісова і лісостепова зони) та в Українсь- *^ ких Карпатах. Відомі зальоти на Лівобережжя, а також гніздування на околицях м. Остра Чернігівської області. Ареал охоплює також Зх. і Пд. Європу, Пн.-Зх. Африку, Малу Азію, Кавказ.
Місця перебування. Узлісся та га­лявини старих високостовбурних лис­тяних і мішаних лісів, що межують з відкритими місцевостями та водоймами. В Українських Карпатах селиться в передгір’ях по річкових долинах.
Чисельність. Дуже рідкісний. Відомі поодинокі знахідки гнізд. У 2-й пол. 19 - на поч. 20 ст. був звичайним на гніздуванні на Закарпатті, Волині, Житомирщині, Уманщині та околицях Києва.
Причини зміни чисельності. Вирубування старих лісів, змен­шення кормової бази, винищування людиною та посилення фак­тора непокоєння.
Особливості біології. Перелітний птах. Прилітає наприкінці березня. Моногам, якому властивий стійкий гніздовий консерватизм. Гнізда будує (зрідка займає чужі) на деревах на висоті 7-22 м. У кладці (кін. квітня - поч. травня) 1-3 (іноді 4) яйця. Насиджування триває бл. 30 днів. Пташенята залишають гніздо у 1,5-місячному віці, зви­чайно наприкінці липня. Статевозрілим стає на 3-му році життя. Поліфаг, живиться дрібними ссавцями, птахами, плазунами, земноводними, падлом і по­кидьками.
Розмноження у неволі. Даних немає.
З Червоної книги України

Рейтинг: 0 Голосов: 0 741 просмотр
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!