Добро пожаловать! 

   Ресурс о голубеводстве. Концепция развития сайта: объединение голубеводов занимающихся разведением и содержанием известных пород голубей. Обмен информацией в деятельности голубеводства. После регистрации станут доступны все функции сайта. Вы можете поделится своими достижениями с другими голубеводами, разместить фотографии своей птицы, разместить свои статьи, создать личные блоги, вступить в клуб, создать клуб, разместить объявление, а так же принять участие в увлекательных беседах на интересующие темы. Для владельцев клубов, голубедромов, секций и прочих общественных организаций возможность познакомить голубеводов со своими планами и мероприятиями.  Перед регистрацией на сайте прочтите "Правила".


       

Ні, масовим вірусним хворобам в Україні.

 З задоволенням прочитав статтю Поліщука Дмитра Івановича в віснику № 19 за 2009 рік. Погоджуюсь з усіма його зауваженнями по проведеній виставці в Києві. А ось його порада: "Обов'язковим супроводом цих заходів повинна бути якісна ветеринарна перевірка попередньо проведеної профілактики з обов'язковим щепленням якісними препаратами…" визиває декілька запитань?! Якщо закордоном обов'язково вказують які повинні бути щеплення для голубів виставляємих на виставках, то у нас, ні в пораді Поліщука Д.І., ні в самій Державній ветеринарній медицині України цього немає.
Єдине щеплення що проводить державна ветеринарна служба, це щеплення від вірусної хвороби НьюКасла і то доза для голуба проводиться як для курки, що в 5 разів менше ніж потрібно для утворення імунітету, якщо вірити ветеринарному фахівцю В.В. Башинському в книзі "Голуби профілактика захворювань і особливості лікування". 2004р. А вірити напевно потрібно, бо книга має санітарно епідеміологічний висновок.
Якою вакциною прививати голубів від Параміксовірусної хвороби (вертячка) ні Поліщук Д.І., ні державна ветеринарна служба не вказують?!. Не вказують тому, що в Україні її не виробляють. Не виробляють і все!
Також відсутній ветеринарний паспорт для голубиного господарства. Ні в Асоціації, ні в Державній ветеринарній службі його немає. Чи не так?
Знаю, що багато голубоводів західного регіону достають вакцини з країн, які межують з Україною і переплачують в 8 – 10 разів. Всі країни Європи окрім Молдови виробляють вакцини від голубиних хвороб. А Україна – ні! У нас є керівництво Асоціації і Федерації спортивних миколаївських голубів. Вважаю, що саме воно повинно звернутись з відповідними розрахунками до президента України про вироблення вакцини від параміксовірусної хвороби в Україні хоча б на Сумській чи Херсонській біофабриці. Тим більше що Віктор Федорович Янукович любить зараз голубів. Якось він зізнався журналістам: "Не милуватись голубами не можна. Це ж краса!". Розрахунки - це важливе фінансове питання! Якщо Асоціація голубоводів України скоректує положення про проведення виставки в Україні з обов'язковим щепленням від таких то хвороб і доведе це до всіх клубів, то фінансова сторона рентабельності виробництва вакцини буде вирішена. Хто ж з керівництва підійме питання перед Державним комітетом ветеринарної медицини України.??
Вірю, що це питання президент Віктор Федорович Янукович вирішить, якщо такі звернення будуть! А у нас є кому звертатись! Ось тільки тоді ми зможемо проводити виставки елітних голубів, не наражаючи учасників виставки і покуців на ризик зараження свого поголів'я. а так більшість видатних голубоводів не привозять на виставки своїх вихованців – чемпіонів, а якщо привозять, то одного від сили два. Також це б'є по бажанню здати заліки, бо втрачаються елітні голуби – як наприклад це було у Бердянську, згідно інформації Матю-хіна Альберта Олександровича вони не змогли здати заліки з-за епідемії.
З повагою до всіх голубоводів України
Секретар тов. "Пошук" В.В.Лиско

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1733 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!